位置:首页 > IC中文资料第4022页 > PAXCDC20
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PAXCDC20
1/8 DIN ANALOG INPUT PANEL METERS
REDLION
PAXCDC20
1/8 DIN DIGITAL INPUT PANEL METERS
REDLION
PAXCDC20
PAXCDC20
PAXCDC20
MODEL PAX® - 1/8 DIN DIGITAL INPUT PANEL METERS
PAXCDC20
MODEL PAXDP – 1/8 DIN DUAL PROCESS INPUT METER
GENERAL DESCRIPTION The PAXDP Dual Process Input Meter offers many features and performance capabilities to suit a wide range of industrial applications. Available in two models, AC or DC power, the meter has the capability to accept two, 4 to 20 mA or 0 to 10 VDC input signals. Each input signal
PAXCDC20
包装:零售封装 描述:OPTION CARD COMM PAX RS232 工业自动化与控制 面板仪表 - 配件
PAXCDC20
PAX2S - Dual Line Strain Gage MeteruMeter
文件:676.53 Kbytes Page:2 Pages
PAXCDC20
Dual-Line PID Controller
文件:593.64 Kbytes Page:2 Pages
PAXCDC20
PAX2D - Dual Line Digital Input Panel MeterMeter
PAXCDC20
Dual Line Display MeterDual
PAXCDC20产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    PAXCDC20
  • 制造商
    Red Lion Controls
  • 功能描述
    Card, Plug-In; RS232 Serial Communications Output Card; 7/8 Bits; 50 V
  • 制造商
    Red Lion Controls
  • 功能描述
    RS232 OPTION CARD
    COMMUNICATION CARD RS232 TERMINAL
    RS232 SERIAL OUTPUT CARD /W TERMINAL BLOCK; Accessory Type
更新时间:2026-5-13 16:52:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
TEXAS
16+
SOT-23-5
10000
进口原装现货/价格优势!
TEXAS
17+
SOT-23-5
100%原装正品现货