位置:首页 > IC中文资料 > PAL16C2AJC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PAL16C2AJC
Features • Low leakage, low zener impedance and maximum power dissipation of 500 mW are ideally suited for stabilized power supply, etc. • Wide spectrum from 1.6V through 38V of zener voltage provide flexible application.