P4SMA400CA价格
|---|---|---|---|---|
P4SMA400CA | Unidirectional and Bidirectional Transient Voltage Suppressor diodes Unidirectional and Bidirectional Transient Voltage Suppressor diodes Pulse Power Dissipation: 400 W Maximum Stand-off voltage: 5,5 ... 342 V Features • Max. solder temperature: 260°C • Plastic material has UL classification 94V-0 • For bidirectional types (suffix C or CA) electrical characte | SEMIKRON 赛米控丹佛斯 | ||
P4SMA400CA | Bidirectional Transient Voltage Suppressor diodes Unidirectional and Bidirectional Transient Voltage Suppressor diodes Pulse Power Dissipation: 400 W Maximum Stand-off voltage: 5,5 ... 342 V Features • Max. solder temperature: 260°C • Plastic material has UL classification 94V-0 • For bidirectional types (suffix C or CA) electrical characte | SEMIKRON 赛米控丹佛斯 | ||
P4SMA400CA | Transient Voltage Suppression Diodes 400W Surface Mount Transient Voltage Supressors FEATURES • RoHScompliant • For surface mounted applications in order to optimize board space • Low profile package • Built-in strain relief • Glass passivated junction • Low Inductance • Excellent clamping capability • Repetition Rate (duty | LITTELFUSE 力特 | ||
P4SMA400CA | BI-DIRECTIONAL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR VBR : 6.8 - 440 Volts PPK : 400 Watts FEATURES : * 400W surge capability at 1ms * Excellent clamping capability * Low zener impedance * Fast response time : typically less then 1.0 ps from 0 volt to V BR(min.) * Typical IR less then 1μA above 10V * Pb / RoHS Free | BWTECH | ||
P4SMA400CA | Silicon Avalanche Diodes - 400W Surface Mount Transient Voltage Supressors 400W Surface Mount Transient Voltage Supressors FEATURES • RoHScompliant • For surface mounted applications in order to optimize board space • Low profile package • Built-in strain relief • Glass passivated junction • Low Inductance • Excellent clamping capability • Repetition Rate (duty | LITTELFUSE 力特 | ||
P4SMA400CA | Low profile package Features ● Peak power dissipation 400W @10 x 1000 us Pulse ● Low profile package. ● Excellent clamping capability. ● Glass passivated junction. ● Fast response time: typically less than 1ps from 0 Volts to BV min ● Typical IR less than 1uA when VBR min above 12V. ● IEC 61000-4-2 ESD 30KV(Ai | SEMITECH 海晨启半导体 | ||
P4SMA400CA | 丝印代码:400C;6.8 To 600V 400W Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TVS) Features For surface mounted applications in order to optimize board space Low leakage Uni and Bidirectional unit Glass passivated junction Low inductance Excellent clamping capability Typical IR less than 5μA above 10V 400W Peak power capability at 10 × 1000μs waveform Repetition rate (d | UNSEMI 优恩半导体 | ||
P4SMA400CA | SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE Features Glass Passivated Die Construction Uni- and Bi-Directional Versions Available Excellent Clamping Capability Fast Response Time Plastic Material: UL Flammability Classification Rating 94V-0 | SUNMATE 森美特 | ||
P4SMA400CA | Transient Voltage Suppressors Features ■ For surface mounted applications in order to optimize board space ■ Low profile package ■ Glass passivated junction ■ Low inductance ■ Excellent clamping capability ■ 400W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0.01% ■ Fast response | YAGEO 国巨 | ||
P4SMA400CA | Transient Voltage Suppressor Diodes | DIOTEC 德欧泰克 | ||
P4SMA400CA | TVS Diodes | LIOWN 里阳半导体 | ||
P4SMA400CA | 常规瞬态电压抑制二极管 | JIEJIE 捷捷微电 | ||
P4SMA400CA | 400W Transient Voltage Suppressors 文件:447 Kbytes Page:5 Pages | HUAXINAN 华兴安 | ||
P4SMA400CA | Surface Mount ??400W 文件:1.92005 Mbytes Page:7 Pages | LEIDITECH 雷卯电子 | ||
P4SMA400CA | P4SMA Series 文件:1.11644 Mbytes Page:6 Pages | LITTELFUSE 力特 | ||
丝印代码:400C;Transient Voltage Suppressors (TVS) Data Sheet Features ■ For surface mounted applications in order to optimize board space ■ Low profile package ■ Glass passivated junction ■ Low inductance ■ Excellent clamping capability ■ 400W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0.01% ■ Fast response t | SY 顺烨电子 | |||
Transient Voltage Suppressors (TVS) Features ■ For surface mounted applications in order to optimize board space ■ Low profile package ■ Glass passivated junction ■ Low inductance ■ Excellent clamping capability ■ 400W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0.01% ■ Fast response | YAGEO 国巨 | |||
Transient Voltage Suppressors (TVS) Data Sheet Features ■ For surface mounted applications in order to optimize board space ■ Low profile package ■ Glass passivated junction ■ Low inductance ■ Excellent clamping capability ■ 400W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0.01% ■ Fast response t | SHUNYE 顺烨电子 | |||
Surface Mount Transient Voltage Suppressors Peak Pulse Power 400W Breakdown Voltage 6.8 to 550V Surface Mount Transient Voltage Suppressors Peak Pulse Power 400W Breakdown Voltage 6.8 to 550V Features Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 Optimized for LAN protection applications Ideal for ESD protection of data lines in accordance | GOOD-ARK 固锝电子 | |||
Silicon Avalanche Diodes - 400W Surface Mount Transient Voltage Supressors 400W Surface Mount Transient Voltage Supressors FEATURES • RoHScompliant • For surface mounted applications in order to optimize board space • Low profile package • Built-in strain relief • Glass passivated junction • Low Inductance • Excellent clamping capability • Repetition Rate (duty | LITTELFUSE 力特 | |||
Surface Mount TRANSZORB® Transient Voltage Suppressors FEATURES • Low profile package • Ideal for automated placement • Glass passivated chip junction • Available in uni-directional and bi-directional • 400 W peak pulse power capability with a 10/1000 μs waveform, repetitive rate (duty cycle): 0.01 (300 W above 91 V) • Excellent clamping capabi | VISHAYVishay Siliconix 威世威世科技公司 | |||