位置:首页 > IC中文资料第2877页 > OSOPA1002BUF
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
OSOPA1002BUF
封装/外壳:20-SSOP(0.154",3.90mm 宽) 包装:管件 描述:RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SSOP 电阻器 电阻器网络,阵列
ETC
知名厂家
SUPER FAST RECOVERY RECTIFIER(VOLTAGE - 200 to 600 Volts CURRENT - 10.0 Amperes)
PANJIT
強茂
MICROWAVE POWER TRANSISTORS
The RF Line Microwave pulse Power Transistors . . . designed for Class B and C common base amplifier applications in short and long pulse TACAN, IFF, DME, and radar transmitters. • Guaranteed Performance @ 1090 MHz, 35 Vdc Output Power = 2.0 Watts Peak Minimum Gain = 10 dB • 100 Tested
MOTOROLA
摩托罗拉
MICROWAVE POWER TRANSISTORS
MOTOROLA
摩托罗拉
Integrated Circuit FM IF TV Amp
Features: ● Excellent Limiting Characteristics ● High Gain ● High AM Rejection Ratio ● Wide Band Amp
NTE
OSOPA1002BUF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    OSOPA1002BUF
  • 功能描述
    RES ARRAY 10K OHM 10 RES 20SSOP
  • RoHS
  • 类别
    电阻器 >> 网络、阵列
  • 系列
    OSOP
  • 产品培训模块
    Precision Resistor Networks Lead(SnPb) Finish for COTS Obsolescence Mitigation Program
  • 标准包装
    2,500
  • 系列
    MAX5492
  • 电路类型
    分压器
  • 电阻(欧姆)
    4.76k,5.24k
  • 电阻数
    2
  • 引脚数
    5
  • 每个元件的功率
    160mW
  • 容差
    ±0.035%
  • 温度系数
    ±35ppm/°C
  • 应用
  • 安装类型
    表面贴装
  • 封装/外壳
    TO-236-3,SC-59,SOT-23-3
  • 供应商设备封装
    SOT-23-3
  • 尺寸/尺寸
    0.114 L x 0.064 W(2.90mm x 1.63mm)
  • 高度
    0.057(1.45mm)
  • 包装
    带卷(TR)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
VISHAY/威世
23+
SSOP-20
一级代理原厂VIP渠道,专注军工、汽车、医疗、工业、
N/A
一级代理-主营优势-实惠价格-不悔选择
VISHAY
23+
SSOP/20
绝对全新原装!100%保质量特价!请放心订购!