位置:首页 > IC中文资料第10091页 > ORNA1003BUF
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ORNA1003BUF
Molded, 50 mil Pitch, Dual-In-Line Thin Film Resistor
文件:100.74 Kbytes Page:3 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
DPAK SURFACE MOUNT SUPER FAST RECOVERY RECTIFIER(VOLTAGE - 200 to 600 Volts CURRENT - 10.0 Amperes)
PANJIT
強茂
Integrated Circuit FM/AM IF Amplifier
NTE
Photo Interrupter
PANASONIC
松下
REFERENCE FREQUENCY 16.368 MHz, 2ND IF FREQUENCY 4.092 MHz RF/IF FREQUENCY DOWN-CONVERTER PLL FREQUENCY SYNTHESIZER IC FOR GPS RECEIVER
NEC
瑞萨
NEC
瑞萨
ORNA1003BUF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ORNA1003BUF
  • 功能描述
    电阻器网络与阵列 100Kohms 8pin SOIC
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay/Thin Film
  • 产品类型
    Networks
  • 电路类型
    Divider
  • 电阻数值
    10 kOhms
  • 容差
    0.1 %
  • 管脚数量
    3
  • 工作温度范围
    - 55 C to + 155 C
  • 尺寸
    1.02 mm W x 3.05 mm L x 1.4 mm H
  • 端接类型
    SMD/SMT
  • 封装
    Reel
更新时间:2026-5-13 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
VISHAY
2016+
SOP8
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!
VISHAY
24+
SOP8
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增