位置:P32K320HHTXV48ST > P32K320HHTXV48ST详情
P32K320HHTXV48ST中文资料
厂家型号
P32K320HHTXV48ST
文件大小
1791.74Kbytes
页面数量
137
功能描述
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
恩XP
P32K320HHTXV48ST数据手册规格书PDF详情
•Operating characteristics
—Voltage range: 2.97 V to 5.5 V
—Ambient temperature range: -40 °C to 125 °C for all power modes
•Arm™ Cortex-M7 core, 32-bit CPU
—M7 supports up to 300 MHz frequency with 2.14 DMIPS / MHz
—Arm Core based on the Armv7 and Thumb®-2 ISA
—Integrated Digital Signal Processor (DSP)
—Configurable Nested Vectored Interrupt Controller (NVIC)
—Single Precision Floating Point Unit (FPU)
•Clock interfaces
—8 - 40 MHz Fast External Oscillator (FXOSC)
—48 MHz Fast Internal RC oscillator (FIRC)
—32 kHz Low Power Oscillator (SIRC)
—32 kHz Slow External Oscillator (SXOSC)