位置:首页 > IC中文资料第4497页 > NMH4809S
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
NMH4809S
ISOLATED 2W DUAL OUTPUT DC-DC CONVERTERS
CANDD
NMH4809S
文件:111.89 Kbytes Page:2 Pages
CANDD
MURATA
村田
Isolated 1W Dual Output DC-DC Converters
Isolated 1W Single Output DC-DC Converters
Dual 105mW Headphone Amplifier with Active-Low Shutdown Mode
文件:903.44 Kbytes Page:18 Pages
NSC
国半
NSC
国半
3kVDC Isolated 1W Single & Dual Output DC-DC Converters
文件:119.75 Kbytes Page:2 Pages
NMH4809S产品属性
  • 型号
    NMH4809S
  • 功能描述
    DC/DC转换器 2W 48V to +/-9V .11A
  • 输入电压范围
    3.6 V to 5.5 V
  • 1)
    3.3 V 输出电流(通道
    600 mA 输出电压(通道
  • 2)
    输出电流(通道
  • 安装风格
    SMD/SMT
更新时间:2026-5-13 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
NMI
2016+
BGA
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!