位置:首页 > IC中文资料第294页 > NLCLC010
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
4.0A GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIER
WTE
Won-Top Electronics
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
SCRs
TECCOR
NLCLC010产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    NLCLC010
  • 制造商
    Tripp Lite
  • 功能描述
    10 METER LC - LC CABLE - Bulk
更新时间:2026-5-14 11:28:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
FAIRCHILD/仙童
23+
TO-220
69820
终端可以免费供样,支持BOM配单!
LITTELFUSE/力特
23+
TO-251
原厂授权一级代理、全球订货优势渠道、可提供一站式BO
N/A
一级代理-主营优势-实惠价格-不悔选择
CSAK
18+
CSAK
保证进口原装可开17%增值税发票