位置:首页 > IC中文资料第3281页 > NFA100120
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
100A, 1200V Hyperfast Diode
100A, 1200V Hyperfast Diode The RHRU100120 is a hyperfast diode with soft recovery characteristics (trr
INTERSIL
100A, 1200V Ultrafast Diode
The RURU100120 is an ultrafast diode with soft recovery characteristics (trr
INTERSIL
Silicon Standard Recovery Diode
文件:409.28 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
Broadband Voltage Controlled Oscillators 4 to 18GHz
文件:53.84 Kbytes Page:1 Pages
AAC
Broadband Voltage Controlled Oscillators 2 to 18GHz
文件:85.91 Kbytes Page:1 Pages
AAC
NFA100120产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    NFA100120
  • 制造商
    Carlo Gavazzi
  • 功能描述
    SPST 30A FAST-ON 120VAC