位置:HB04U12S15QC > HB04U12S15QC详情
HB04U12S15QC中文资料
厂家型号
HB04U12S15QC
文件大小
230.07Kbytes
页面数量
4
功能描述
4.0W Unregulated High Isolation DC/DC Converter
DC/DC转换器 4W UNREG 12V TO 15V
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
MURATA-PS
HB04U12S15QC数据手册规格书PDF详情
RoHS compliant
High Isolation - 3000v Rating
8000v Isolation Test Voltage
Barrier 100% Production Tested
Low Barrier Capacitance - 10pf
Low Leakage Current - 2ma Max
Internal Filtering
HB04U12S15QC产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    HB04U12S15QC
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    Murata
  • 输入电压范围
    3.6 V to 5.5 V
  • 输出端数量
    1 输出电压(通道
  • 1)
    3.3 V 输出电流(通道
    600 mA 输出电压(通道