位置:MCSDRH125B-220MHF > MCSDRH125B-220MHF详情
MCSDRH125B-220MHF中文资料
厂家型号
MCSDRH125B-220MHF
文件大小
818.57Kbytes
页面数量
5
功能描述
SMD Power Inductors
数据手册
下载地址一下载地址二
生产厂商
MULTICOMP
MCSDRH125B-220MHF数据手册规格书PDF详情
Features
• Ferrite based SMD inductor with lower core loss.
• Ideal for LCD driver, DSC/DVC, Notebook PC or High density board design.
• Operating temperature range -55°C to + 130°C.
MCSDRH73B - Series
• High current output chokes, up to 8 amperes with about 30% roll off.
• Low profile 3.55mm maximum height.
• Foot print : 7.6mm × 7.6mm maximum.
MCSDRH125B - Series
• High current output chokes, up to 24.2 amperes with about 30% roll off.
• Low profile 6mm maximum height.
• Foot print : 12.5mm × 12.5mm maximum.