位置:RT434005F > RT434005F详情
RT434005F中文资料
厂家型号
RT434005F
MACOM
RT434005F数据手册规格书PDF详情
• VDE 10mm spacing, 5kV dielectric, coil to contacts.
• UL Class F (155°C) coil insulation system.
• Conforms to UL 508, 1873, 353 and 1950.
• Low profile; 15.7mm height.
• Sensitive coil; 400mW.
• Withstand surge voltage of 10,000V.