位置:首页 > IC中文资料第6763页 > MXL15KP100A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MXL15KP100A
High-Reliability Diodes
15,000W Transient Voltage Suppressor- High Reliability controlled devicesUnidirectional and Bidirectional constructionPlastic encapsulated TVS series for Thru Hole mountingSelections for 22.0 to 280 V standoff voltages (Vwm)
MICROCHIP
微芯科技
MXL15KP100A
封装/外壳:DO-204AR,轴向 包装:散装 描述:TVS DIODE 100VWM 162VC CASE 5A 电路保护 TVS - 二极管
MICROCHIP
微芯科技