位置:首页 > IC中文资料第2950页 > MUR1515G
MUR1515G价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MUR1515G
ULTRAFAST RECTIFIERS 15 AMPERES, 100??00 VOLTS
KERSEMI
MUR1515G
KERSEMI
MUR1515G
封装/外壳:TO-220-2 包装:散装 描述:DIODE GEN PURP 150V 15A TO220AC 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
ONSEMI
安森美半导体
MUR1515G
文件:74.4 Kbytes Page:7 Pages
ONSEMI
安森美半导体
MUR1515G
Switch-mode Power Rectifiers
文件:141.19 Kbytes Page:8 Pages
SWITCHMODE Power Rectifiers
文件:98.72 Kbytes Page:8 Pages
Integrated Circuit 5-Step LED Driver for Logarithmic Scale
Features: • Useful for Both AC and DC Level Meter as VU Meter or Signal Meter • Wide Supply Voltage Ramge: VCC = 4.4V to 12V • DC Amplifier Included
NTE
24 W BTL or 2 x 12 W stereo car radio power amplifier
24 W BTL or 2 x 12 W stereo car radio power amplifier The TDA1515BQ is a monolithic integrated class-B output amplifier in a 13-lead single in-line (SIL) plastic power package. The device is primarily developed for car radio applications, and also to drive low-impedance loads (down to 1,6Ω).
PHILIPS
飞利浦
PHILIPS
飞利浦
ECONOLINE - DC/DC - CONVERTER
文件:92.98 Kbytes Page:2 Pages
RECOM
MUR1515G产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MUR1515G
  • 功能描述
    整流器 150V 15A UltraFast
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay Semiconductors
  • 产品
    Standard Recovery Rectifiers
  • 反向电压
    100 V
  • 恢复时间
    1.2 us
  • 正向连续电流
    2 A
  • 最大浪涌电流
    35 A 反向电流