位置:首页 > IC中文资料第4264页 > MP10A100
MP10A100价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(10A,70-100V)
MOSPEC
统懋
Glass passivated junction
LITTELFUSE
力特
SIDACtor Devices
LITTELFUSE
力特
SCHOTTKY BARRIER TYPE DIODE STACK (SWITCHING TYPE POWER SUPPLY, CONVERTER & CHOPPER)
文件:36.78 Kbytes Page:2 Pages
KECKEC(Korea Electronics)
开益禧无锡开益禧半导体有限公司
Schottky Barrier Rectifiers
文件:51.48 Kbytes Page:2 Pages
COMCHIP
典琦
MP10A100产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MP10A100
  • 功能描述
    变阻器 25watt 100ohm
  • RoHS
  • 制造商
    Ohmite
  • 类型
    Wirewound
  • 功率额定值
    25 W
  • 电阻
    25 Ohms
  • 电压额定值
    500 V
  • 容差
    10 %