位置:首页 > IC中文资料第2873页 > MOR0S2J0152A50
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MOR0S2J0152A50
Metal Oxide Film Resistors
MULTICOMP
易络盟
MOR0S2J0152A50
Metal Oxide Film Resistors
文件:74.16 Kbytes Page:9 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
MOR0S2J0152A50产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MOR0S2J0152A50
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    RESISTOR 0.5W 5% 1K5
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    RESISTOR, 0.5W 5% 1K5
    RESISTOR, METAL OXIDE, 1.5KOHM, 500mW, 5%; Product
  • Range
    MULTICOMP - MOR Series Metal Oxide Film Resistor;
  • Resistance
    1.5kohm; Power
  • Rating
    500mW; Resistance
  • Tolerance
    5%; Resistor Case
  • Style
    Axial Leaded; Voltage
  • Rating
    250V ;RoHS