位置:首页 > IC中文资料第2880页 > MOR07WJ0680B09
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MOR07WJ0680B09
Metal Oxide Film Resistors
MULTICOMP
易络盟
MOR07WJ0680B09
Metal Oxide Film Resistors
文件:74.16 Kbytes Page:9 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
MOR07WJ0680B09产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MOR07WJ0680B09
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    RESISTOR 7W 5% 68R
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    RESISTOR, 7W 5% 68R
    PRIVATE LABEL
    RESISTOR, 7W 5% 68R, Product
  • Range
    MULTICOMP - MOR Series,
  • Resistance
    68ohm, Pow
    RESISTOR METAL OXIDE, 68 OHM, 7W, 5%, Product
  • Range
    MULTICOMP - MOR Series,
  • Resistance
    68ohm, Power
  • Rating
    7W, Resistance
  • Tolerance
    5%, Resistor Case
  • Style
    Axial Leaded, Resistor Element
  • Type
    Metal Film, Voltage
  • Rating
    750V , RoHS