位置:首页 > IC中文资料第2880页 > MOR07WJ0331B09
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MOR07WJ0331B09
Metal Oxide Film Resistors
MULTICOMP
易络盟
MOR07WJ0331B09
Metal Oxide Film Resistors
文件:74.16 Kbytes Page:9 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
MOR07WJ0331B09产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MOR07WJ0331B09
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    RESISTOR 7W 5% 330R
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    RESISTOR, 7W 5% 330R
    RESISTOR, METAL OXIDE, 330 OHM, 7W, 5%; Product
  • Range
    MULTICOMP - MOR Series Metal Oxide Film Resistor;
  • Resistance
    330ohm; Power
  • Rating
    7W; Resistance
  • Tolerance
    5%; Resistor Case