位置:首页 > IC中文资料 > MM3Z7V5T1G
MM3Z7V5T1G价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MM3Z7V5T1G
Zener Voltage Regulators
Zener Voltage Regulators 200 mW SOD−323 Surface Mount This series of Zener diodes is packaged in a SOD−323 surface mount package that has a power dissipation of 200 mW. They are designed to provide voltage regulation protection and are especially attractive in situations where space is at a prem
ONSEMI
安森美半导体
MM3Z7V5T1G
Zener Voltage Regulators
Zener Voltage Regulators 300 mW SOD−323 Surface Mount This series of Zener diodes is packaged in a SOD−323 surface mount package that has a power dissipation of 300 mW. They are designed to provide voltage regulation protection and are especially attractive in situations where space is at a prem
ONSEMI
安森美半导体
MM3Z7V5T1G
MM3Z7V5T1G
Zener Voltage Regulators 200 mW SOD??23 Surface Mount
MM3Z7V5T1G
MM3Z7V5T1G
MM3Z7V5T1G
丝印代码:LV;Voltage regulator diodes
1. General description General-purpose Zener diodes in a very small SOD323 (SC-76) Surface-Mounted Device (SMD) plastic package. 2. Features and benefits • Non-repetitive peak reverse power disspation: ≤ 40 W • Total power dissipation: ≤ 300 mW • Tolerance series: Approximately ± 5 • Wid
NEXPERIA
安世
MM3Z7V5T1G
200mW 5% Zener, SOD323F, 7.5 V
A complete series of Zener diodes is offered in the convenient SOD-323F package. • Wide Zener Voltage Range Selection, 2.4V to 75V\n• Wide Range of Zener Breakdown Voltages\n•VZ Tolerance Selection of ±5% (C Series)\n•Very Small and Thin SMD package\n•Matte Tin(Sn) finish, Pb Free;
MM3Z7V5T1G
Zener diodes
NEXPERIA
安世
MM3Z7V5T1G
封装/外壳:SC-76,SOD-323 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE ZENER 7.5V 300MW SOD323 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单
MM3Z7V5T1G
文件:151.96 Kbytes Page:5 Pages
ETC
知名厂家
LRC
乐山无线电
Surface Mount Zener Diodes
文件:543.55 Kbytes Page:5 Pages
FORMOSA
美丽微半导体
文件:94.37 Kbytes Page:6 Pages
LRC
乐山无线电
MM3Z7V5T1G产品属性
  • 类型
    描述
  • Package name:
    SOD323
  • Size (mm):
    1.7 x 1.25 x 0.95
  • VZ [nom] (V):
    7.45
  • IZ (mA):
    5
  • Tolerance +/-:
    5%