位置:首页 > IC中文资料 > MM3Z33VB
MM3Z33VB价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MM3Z33VB
Zener Diodes
Zener Diodes Features • Wide Zener Voltage Range Selection, 2.4V to 75V • VZ Tolerance Selection of ±2 (B Series) • Very Small and Thin SMD package • Matte Tin(Sn) finish, Pb Free
FAIRCHILD
仙童半导体
MM3Z33VB
200mW SOD-323 SURFACE MOUNT
Specification Features: ■ Wide Zener Voltage Range Selection, 2.4V to 75V ■ VZ Tolerance Selection of ±2 (B Series) ■ Flat Lead SOD-323 Small Outline Plastic Package ■ Surface Device Type Mounting ■ Moisture Sensitivity Level 1 ■ Clip Bonding Construction, Good Thermal Capability ■ Pb Free
YEASHIN
亚昕科技
MM3Z33VB
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIODES
Features ● Total power dissipation : max. 300 mW ● Small plastic package suitable for ● surface mount design ● High reliability
SUNMATE
森美特
MM3Z33VB
200mW 2% Zener, SOD323F, 33 V
A complete series of Zener diodes is offered in the convenient SOD-323F package. • Wide Zener Voltage Range Selection, 2.4V to 75V\r\n• Wide Range of Zener Breakdown Voltages\r\n• VZ Tolerance Selection of ±2% (B Series)\r\n• Very Small and Thin SMD package\r\n• Matte Tin(Sn) finish, Pb Free;
ONSEMI
安森美半导体
MM3Z33VB
丝印代码:UZ;Zener Diodes
文件:262.079 Kbytes Page:7 Pages
ONSEMI
安森美半导体
MM3Z33VB
封装/外壳:SC-90,SOD-323F 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE ZENER 33V 200MW SOD323F 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单
200mW Surface Mount Zener Diode
Specification Features: ■ Wide Zener Voltage Range Selection, 2.0V to 75V ■ VZ Tolerance Selection of ±2 (B Series) ■ RoHS Compliant ■ Green EMC ■ Matte Tin(Sn) Lead Finish ■ Band Indicates Cathode ■ Weight: approx. 0.004g ■ AEC-Q101 Qualified
SY
顺烨电子
Zener Diode
分立
SECOS
喜可士
200mW SOD-323 SURFACE MOUNT Small Outline Flat Lead Plastic Package Zener Voltage Regulators
Specification Features: ■ Wide Zener Voltage Range Selection, 2.4V to 75V ■ VZ Tolerance Selection of ±2 (B Series) ■ Flat Lead SOD-323 Small Outline Plastic Package ■ Surface Device Type Mounting ■ RoHS Compliant ■ Green EMC ■ Matte Tin(Sn) Lead Finish ■ Band Indicates Cathode
TAK_CHEONG
德昌电子
Surface mount Zener Diodes
Surface mount Zener Diodes • Power dissipation 200 mW • Nominal Zener voltage 2.4 ... 100 V • Plastic case SOD-323 • Weight approx. 0.005 g • Standard packaging taped and reeled
DIOTEC
德欧泰克
Surface Mount Zener Diodes
SMALL SIGNAL ZENER DIODES 200 mWATTS Features: *200mwPower Dissipation *Ideal for SurfaceMounttedApplication *Zener BreakdownVoltageRange2.4Vto75V
WEITRON
Zener Diodes
Features • Wide Zener Voltage Range Selection, 2.4V to 75V • VZ Tolerance Selection of ±5 (C Series) • Very Small and Thin SMD package • Clip Bonding Construction, Good Thermal Capability • Matte Tin(Sn) finish, Pb Free