位置:首页 > IC中文资料 > MK1622FE
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MK1622FE
包装:卷带(TR) 描述:RESISTOR AXIAL 电阻器 通孔式电阻器
OHMITE
封装/外壳:轴向 包装:卷带(TR) 描述:RES 16.2K OHM 1% 1/4W AXIAL 电阻器 通孔式电阻器
OHMITE
16 characters x 2 line Liquid Crystal Dot Matrix Display Module
SANYO
三洋
RAM Mapping 32x8 LCD Controller for I/O xC
HOLTEK
合泰
NPN (AMPLIFIER TRANSISTOR)
AMPLIFIER TRANSISTOR
SAMSUNG
三星
ABRUPT VARACTOR DIODES
Package Style DO-7 DC Power Dissipation @ Ta = 25°C 400 mW Min Reverse Breakdown Voltage @ Ir = 10 µA 20 Vdc Max Reverse Current (IR) @ 15 Vdc 0.1 µA Max Operating Temperature (Topr) -65 to + 150°C Storage