位置:首页 > IC中文资料 > MJ6981FE
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MJ6981FE
包装:卷带(TR) 描述:RESISTOR AXIAL 电阻器 通孔式电阻器
OHMITE
封装/外壳:轴向 包装:卷带(TR) 描述:RES 6.98K OHM 1% 1/8W AXIAL 电阻器 通孔式电阻器
OHMITE
16-Port, 36V Constant-Current LED Driver
General Description The MAX6971 serial-interfaced LED driver provides 16 open-drain, constant-current-sinking LED driver outputs rated at 36V. The MAX6971 operates from a 3V to 5.5V supply. The MAX6971 supply and the LEDs’ supply or supplies can power up in any order. The constant-current outputs
MAXIM
美信
10-A 12V-Input Dual Output Integrated Switching Regulator
文件:272.88 Kbytes Page:12 Pages
TI
德州仪器
TI
德州仪器
Dual P-Channel 20-V (D-S) MOSFET
文件:42.94 Kbytes Page:5 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
更新时间:2026-5-14 9:07:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
N/A
73000
一级代理-主营优势-实惠价格-不悔选择
MOT/ON
专业铁帽
TO-3
铁帽原装主营-可开原型号增税票
MOTOROLA/摩托罗拉
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险
玛居里
24+
只做原装进口现货
昆騰
21+
标准封装
进口原装,订货渠道!
MOT/ON
24+
TO-3
原装现货假一罚十
MOTOROLA
23+
75A500VG
595
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!