位置:首页 > IC中文资料第11236页 > MIH2015H
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MIH2015H
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
POWER RECTIFIERS(20A,50-200V)