位置:首页 > IC中文资料第8132页 > MI010HAH
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MI010HAH
5mm X 7mm Ceramic SMD
文件:317.81 Kbytes Page:2 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
4.0A GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIER
WTE
Won-Top Electronics
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
SCRs
TECCOR
MI010HAH产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MI010HAH
  • 功能描述
    5mm X 7mm Ceramic SMD
更新时间:2026-5-13 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
STEWARD
2016+
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!