位置:首页 > IC中文资料第7360页 > MHP20103F
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TCUU EMI Line Filters
TOKEN
德键电子
Noninductive Planar Low Cost, 20 Watt TO 220 Package Thick Film Resistor
文件:50.48 Kbytes Page:3 Pages
BITECH
BITECH
CURRENT SENSE TRANSFORMERS
文件:28.3 Kbytes Page:1 Pages
RHOMBUS-IND
MHP20103F产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MHP20103F
  • 制造商
    TT Electronics/BI Technologies
  • 功能描述
    RESISTOR 10K OHM 1% 20W TO-220
  • 制造商
    TT Electronics/BI Technologies
  • 功能描述
    RESISTOR, 10K OHM 1% 20W TO-220; Product
  • Range
    BI TECHNOLOGIES - MHP20 Series;
  • Resistance
    10kohm; Power
  • Rating
    20W; Resistance
  • Tolerance
    1%; Resistor Case