位置:首页 > IC中文资料第372页 > MF55D1271F
MF55D1271F产品属性
- 类型
描述
- 型号
MF55D1271F
- 制造商
KOA Speer Electronics Inc
- 功能描述
1.27K ohm Through Hole Resistor Metal Film 1% 1/4W 100ppm Non-RoHS Axial Bulk