位置:首页 > IC中文资料第7485页 > MDR250A30
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
MDR250A30 | DIODE(NON-ISOLATED TYPE) DIODE(NON-ISOLATED TYPE) MDF(R)250A is a diode with flat mounting base which is designed for use in various rectifier applications. ● IF(AV)=250A, VRRM=500V ● Easy Construction with Anode(F) Type and Cathode(R) type. ● High reliability by glass passivation (Applications) Various Rectifier | SANREX 三社 | ||
DIODE(NON-ISOLATED TYPE) DIODE(NON-ISOLATED TYPE) MDF(R)250A is a diode with flat mounting base which is designed for use in various rectifier applications. ● IF(AV)=250A, VRRM=500V ● Easy Construction with Anode(F) Type and Cathode(R) type. ● High reliability by glass passivation (Applications) Various Rectifier | SANREX 三社 |
MDR250A30产品属性
- 类型
描述
- 型号
MDR250A30
- 制造商
SANREX
- 制造商全称
SanRex Corporation
- 功能描述
DIODE(NON-ISOLATED TYPE)
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
SANYO |
23+ |
SOP |
全新原装假一赔十 |
SanRex |
专业模块 |
MODULE |
8513 |
模块原装主营-可开原型号增税票 |
24+ |
MODULE |
1000 |
全新原装现货 |
原厂 |
DIP |
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!! |
MEANW台湾明纬 |
24+ |
DIP |
660 |
MW明纬电源专营全新原装正品 |
IXYS |
原厂封装 |
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货 |
23+ |
模块 |
360 |
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势! |