位置:首页 > IC中文资料第7101页 > MC010CL1
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MC010CL1
MC010-Series Power Modules 18 Vdc to 36 Vdc Inputs 10W
[AT&T Microelectronics] Description The MC010A, B, C, BK, and CL Power Modules are dc-dc converters that operate over a wide input voltage range of 18 Vdc to 36 Vdc and provide precisely regulated de outputs. The outputs are fully isolated from the inputs, allowing versatile polarity configu
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
MC010CL1产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MC010CL1
  • 功能描述