位置:首页 > IC中文资料第3715页 > MBRF15150CT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBRF15150CT
Isolated 15.0AMP.Schottky Barrier Rectifiers
Features ◇ Plastic material used carries Underwriters Laboratory Classifications 94V-0 ◇ Metal silicon junction, majority carrier conduction ◇ Low power loss, high efficiency ◇ High current capability, low forward voltage drop ◇ High surge capability ◇ For use in low voltage, high frequency
LUGUANG
鲁光电子
MBRF15150CT
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
SAMYANG
三阳电子
MBRF15150CT
封装/外壳:TO-220-3 全封装,隔离接片 包装:管件 描述:DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
TSC
台湾半导体
MBRF15150CT
Dual Common Cathode Schottky Rectifier
文件:235.1 Kbytes Page:4 Pages
TSC
台湾半导体
MBRF15150CT
15.0 AMPS. Isolated Schottky Barrier Rectifiers
文件:254.13 Kbytes Page:3 Pages
MBRF15150CT
15A, 150V, Schottky Rectifier
MBRF15150CT
Isolated 15.0 AMPS. Schottky Barrier Rectifiers
文件:333.6 Kbytes Page:2 Pages
MBRF15150CT
文件:192.25 Kbytes Page:2 Pages
MBRF15150CT
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
DSK
15A, 45V - 200V Dual Common Cathode Schottky Rectifiers