位置:首页 > IC中文资料 > MBRD3200
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBRD3200
SCHOTTKY RECTIFIER
文件:155.9 Kbytes Page:5 Pages
SMC
桑德斯微电子
MBRD3200
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
文件:1.26328 Mbytes Page:3 Pages
SKTECHNOLGYSHIKE Electronics
时科广东时科微实业有限公司
MBRD3200
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER DIODES
文件:1.54305 Mbytes Page:3 Pages
SUNMATE
森美特
MBRD3200
封装/外壳:TO-252-3,DPak(2 引线 + 接片),SC-63 包装:卷带(TR) 描述:DIODE SCHOTTKY 200V 3A DPAK 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
SMCDIODE
桑德斯微电子
MBRD3200
Schottky
SUNMATE
森美特
MBRD3200
肖特基二极管
SMC
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • Mini type package (3-pin) • Allowing to achieve a high-density set • Sharp rising performance • Wide voltage range: VZ = 2.0 V to 36 V
PANASONIC
松下
Silicon planar type
PANASONIC
松下