位置:首页 > IC中文资料第1975页 > MBR20T100CT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR20T100CT
High Performance Schottky Generation 5.0, 2 x 10 A
文件:150.49 Kbytes Page:8 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
MBR20T100CT
文件:116.24 Kbytes Page:7 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
MBR20T100CT
175 째C high performance Schottky diode
文件:2.27607 Mbytes Page:6 Pages
KERSEMI
MBR20T100CT
high performance Schottky diode
文件:2.27818 Mbytes Page:6 Pages
KERSEMI
Dual Schottky Barrier Power Rectifiers
文件:165.92 Kbytes Page:2 Pages
MOSPEC
统懋
文件:165 Kbytes Page:2 Pages
MOSPEC
统懋
20.0 A SUPER BARRIER RECTIFIER
文件:192.87 Kbytes Page:2 Pages
ZSELEC
淄博圣诺
MBR20T100CT产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MBR20T100CT
  • 制造商
    Vishay Intertechnologies
  • 功能描述
    MBR20T100CT Series 100 V 20 A Flange Mount Schottky Generation 5 Diode-TO-220AB