位置:首页 > IC中文资料第6547页 > MB15F76ULPVA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MB15F76ULPVA
Dual Serial Input PLL Frequency Synthesizer
文件:257.72 Kbytes Page:25 Pages
FUJITSU
富士通
ASSP Dual Serial Input PLL Frequency Synthesizer
DESCRIPTION The Fujitsu MB15F76UL is a serial input Phase Locked Loop (PLL) frequency synthesizer with a 6.0 GHz and a 1.5 GHz prescalers. Both prescalers for RF and IF have a 1/4 divider. A 16/17 or a 32/33 for the 6.0 GHz prescaler, and a 4/5 or a 8/9 for the 1.5 GHz prescaler can be selected f
FUJITSU
富士通
ASSP Dual Serial Input PLL Frequency Synthesizer(Small Package)
DESCRIPTION The Fujitsu MB15F76UV is a serial input Phase Locked Loop (PLL) frequency synthesizer with a 6000MHz and a 1500MHz prescalers. Both IF and RF PLL section have a 1/4 divider. And a 16/17 or a 32/33 for the 6000MHz prescaler, and a 4/5 or a 8/9 for the 1500MHz prescaler can be selected
MB15F76ULPVA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MB15F76ULPVA
  • 制造商
  • 制造商全称
    Fujitsu Component Limited.
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 8:40:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
FUTURE
24+
BGA
6980
原装现货,可开13%税票