位置:首页 > IC中文资料第6598页 > MAZ41400M
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MAZ41400M
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • High reliability, achieved by the DHD structure • Allowing to insert to a 5 mm pitch hole • Finely divided zener-voltage rank • Sharp rising performance • Wide voltage range: VZ = 2.0 V to 39 V
PANASONIC
松下
MAZ41400M
Silicon planar type
文件:104.78 Kbytes Page:7 Pages
PANASONIC
松下
封装/外壳:DO-204AG,DO-34,轴向 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE ZENER 14V 370MW DO34 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单
DIODE ZENER 15V 370MW DO34
Up to 6 GHz Low Noise Silicon Bipolar Transistor Chip
HP
安捷伦