位置:首页 > IC中文资料第10829页 > MAZ21600A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MAZ21600A
Silicon planar type
For stabilization of power supply ■ Features • High reliability, achieved by the combination the planar type and the glass seal • Large power dissipation: PD = 1 W • Wide voltage range: VZ = 5.1 V to 56.0 V • Easy-to-use because of the finely divided zener voltage ranks, such as A
PANASONIC
松下
MAZ21600A
Silicon planar type
文件:200.62 Kbytes Page:6 Pages
TGS
封装/外壳:DO-204AL,DO-41,轴向 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE ZENER 16V 1W DO41 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单
PANASONIC
松下
DIODE ZENER 18V 1W DO41
3.3V/5V Clock Rate Adapter
文件:339 Kbytes Page:13 Pages
MAXIM
美信
3.3V/5V Clock Rate Adapter
MAXIM
美信
3.3V/5V Clock Rate Adapter
丝印代码:FC;0.6A, Synchronous, Step-Down Converter with 11關A IQ in Ultra-Small 1x1.5mm QFN