位置:首页 > IC中文资料第656页 > MAX809SN160T1
MAX809SN160T1价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MAX809SN160T1
3-Pin Microprocessor Reset Monitors
The MAX809 and MAX810 are cost–effective system supervisor circuits designed to monitor VCC in digital systems and provide a reset signal to the host processor when necessary. No external components are required. Features • Precision VCC Monitor for 2.5 V, 3.0 V, 3.3 V, and 5.0 V Supplies • Pre
ONSEMI
安森美半导体
MAX809SN160T1
Very Low Supply Current 3?뭁in Microprocessor Reset Monitors
文件:84.81 Kbytes Page:11 Pages
ONSEMI
安森美半导体
MAX809SN160T1
Very Low Supply Current 3-Pin Microprocessor Reset Monitors
文件:177.02 Kbytes Page:13 Pages
MAX809SN160T1
文件:134.5 Kbytes Page:13 Pages
丝印代码:SAA;Very Low Supply Current 3-Pin Microprocessor Reset Monitors
MAX809SN160T1产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MAX809SN160T1
  • 功能描述
    监控电路 1.60V uP Reset
  • RoHS
  • 制造商
    STMicroelectronics
  • 输出类型
    Active Low, Open Drain
  • 人工复位
    Resettable
  • 监视器
    No Watchdog
  • 电池备用开关
    No Backup
  • 上电复位延迟(典型值)
    10 s
  • 电源电压-最大
    5.5 V