位置:首页 > IC中文资料第4993页 > MAX6388XS18D4-T
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
MAX6388XS18D4-T | SC70, Single/Dual Low-Voltage, Low-Power 關P Reset Circuits General Description The MAX6381–MAX6390 microprocessor (µP) supervisory circuits monitor power-supply voltages from +1.8V to +5.0V while consuming only 3µA of supply current at +1.8V. Whenever VCC falls below the factory-set reset thresholds, the reset output asserts and remains asserted for a | MAXIM 美信 | ||
MAX6388XS18D4-T产品属性
- 型号
MAX6388XS18D4-T
- 功能描述
监控电路
- RoHS
否
- 制造商
STMicroelectronics
- 输出类型
Active Low, Open Drain
- 人工复位
Resettable
- 监视器
No Watchdog
- 电池备用开关
No Backup
- 上电复位延迟(典型值)
10 s
- 电源电压-最大
5.5 V