位置:首页 > IC中文资料第1392页 > MAX6008BEUR+T
MAX6008BEUR+T价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MAX6008BEUR+T
AD
亚德诺
32-Channel 짹40V Liquid Crystal Display Row Driver
General Description Not recommended for new designs. The HV60 is a 32-channel liquid crystal display driver with 3-state DMOS outputs. Each output can be set to +40V, -40V, or GND. A symmetric waveform can be applied to a capacitive load using the phase shift feature of the HV60. Features ❏ Sy
SUTEX
SUTEX
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
SCRs 1-70 AMPS NON-SENSITIVE GATE
TECCOR
SCRs
MAX6008BEUR+T产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MAX6008BEUR+T
  • 功能描述
    基准电压& 基准电流 1uA Precision Shunt Voltage Ref
  • RoHS
  • 制造商
    STMicroelectronics
  • 产品
    Voltage References
  • 拓扑结构
    Shunt References
  • 参考类型
    Programmable
  • 输出电压
    1.24 V to 18 V
  • 初始准确度
    0.25 %
  • 平均温度系数(典型值)
    100 PPM/C 串联 VREF -
  • 输入电压(最大值)
    串联 VREF -
  • 分流电流(最大值)
    60 mA
  • 最大工作温度
    + 125 C
  • 封装/箱体
    SOT-23-3L
  • 封装
    Reel
更新时间:2026-5-13 19:55:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MAXIM/美信
25+
SOT-23
16886
MAXIM/美信原装特价MAX6008BEUR+T即刻询购立享优惠#长期有货
MAXIM
20+
SOT
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力
SOT
只做原装正品现货或订货假一赔十!
21+
SOT-23-3
只做原装,质量保证
SOT-23-3
全新原厂原装产品、公司现货销售
25+
原装正品公司现货,假一赔十!
SOT23
代理全新原装现货,价格优势
16+
明嘉莱只做原装正品现货
22+
N/A
现货,原厂原装假一罚十!
18+
保证进口原装可开17%增值税发票