位置:首页 > IC中文资料第7437页 > MASWML010
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MASWML010
SPDT Non Reflective Miniature Switch with TTL Compatible Driver, 0.5 to 18.0 GHz
MACOM
4.0A GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIER
WTE
Won-Top Electronics
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
SCRs
TECCOR
MASWML010产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MASWML010
  • 制造商
    MA-COM
  • 制造商全称
    M/A-COM Technology Solutions, Inc.
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 17:52:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
ROHS+Original
NA
891
专业电子元器件供应链/QQ 350053121 /正纳电子
23+
SOT-26
50000
原装正品 支持实单
SOT163
只做原装正品现货或订货!终端客户免费申请样品!
QORVO
24+
SMD
SOT363
绝对原装正品全新进口深圳现货
22+
NA
只做原装,价格优惠,长期供货。
SOT23-6
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!