位置:首页 > IC中文资料第360页 > MAP36500
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Circuit Breaker, PowerPact M, electronic trip, unit mount, 500A, 3 pole, 18 kA, 600 VAC, aux switch, shunt trip 120V
文件:168.82 Kbytes Page:3 Pages
SCHNEIDER
施耐德
Circuit Breaker, PowerPact M, electronic trip, unit mount, 500A, 3 pole, 18 kA, 600 VAC, 2 auxiliary switch
文件:168.98 Kbytes Page:3 Pages
SCHNEIDER
施耐德
Circuit Breaker, PowerPact M, electronic trip, unit mount, 500A, 3 pole, 18 kA, 600 VAC, lugs on end
文件:145.56 Kbytes Page:2 Pages
Circuit Breaker, PowerPact M, electronic trip, unit mount, 500A, 3 pole, 25 kA, 600 VAC, no lugs
Circuit Breaker, PowerPact M, electronic trip, unit mount, 500A, 3 pole, 25 kA, 600 VAC, lugs both ends
MAP36500产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MAP36500
  • 制造商
    Schneider Electric
  • 功能描述
    MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V 500A
更新时间:2026-5-14 22:58:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
麦捷
2016+
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!