位置:首页 > IC中文资料 > MAL215753152E3
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MAL215753152E3
Aluminum Capacitors Power Ultra Miniature Snap-In
FEATURES • Up to 500 V • Useful life: 5000 h at 85 °C • Polarized aluminum electrolytic capacitors, non-solid electrolyte • Large types, very small dimensions, cylindrical aluminum case, insulated with a blue sleeve • Keyed polarity version available • Material categorization: for definition
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
MAL215753152E3
Aluminum Electrolytic Capacitors Power Ultra Miniature Snap-In
Up to 500 V\nUseful life: 5000 h at 85 °C\nPolarized aluminum electrolytic capacitors, non-solid electrolyte;
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
MAL215753152E3
文件:119.36 Kbytes Page:10 Pages
MAL215753152E3
封装/外壳:径向,Can - 卡入式 包装:散装 描述:CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP 电容器 铝电解电容器