位置:首页 > IC中文资料第3751页 > MACPES0050
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MACPES0050
E-Series 75 Ohm Coupler 5 - 1000 MHZ
文件:81.19 Kbytes Page:2 Pages
MACOM
MACPES0050
5-1000 MHz, 75 Ohm coupler
MACOM
0.3A/50V Octal Low Side Power Driver with Serial Bus Control and Over-Current Fault Flag
INTERSIL
INTERSIL
50W MIN AF POWER AMPLIFIER OUTPUT STAGE (D.P.P.)
OUTPUT STAGE OF AF POWER AMP.
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Automotive Roof Mount XM Satellite Digital Radio Antenna
文件:106.09 Kbytes Page:1 Pages
MACPES0050产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MACPES0050
  • 功能描述
    信号调节
  • RoHS
  • 制造商
    EPCOS
  • 产品
    Duplexers
  • 频率
    782 MHz, 751 MHz
  • 阻抗
    50 Ohms
  • 端接类型
    SMD/SMT
  • 封装/箱体
    2.5 mm x 2 mm