位置:首页 > IC中文资料第6601页 > MA40330M
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MA40330M
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • High reliability, achieved by the DHD structure • Allowing to insert to a 5 mm pitch hole • Finely divided zener-voltage rank • Sharp rising performance • Wide voltage range: VZ = 2.0 V to 39 V
PANASONIC
松下
Toroidal Surface Mount Inductors
DESCRIPTION The 4000 series is a range of surface mount toroidal inductors designed for use in switching power supplies and DC/DC converters. The parts are ideal for applications requiring low profile compact components in a surface mount package. FEATURES ■ 3.3µH to 330µH ■ Surface Mounting
CANDD
Silicon planar type
PANASONIC
松下