位置:V680LA100CP > V680LA100CP详情
V680LA100CP中文资料
厂家型号
V680LA100CP
文件大小
1175.13Kbytes
页面数量
10
功能描述
Radial Lead Varistors
压敏电阻 130V to 1000V LA Varistor
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
LITTELFUSE
V680LA100CP数据手册规格书PDF详情
Description
Features
• Lead-free and RoHS
• High energy absorption capability WTM 40J to 530J (2ms)
• High pulse life rating
• High peak current capability ITM 3500A to 9000A (8/20μs)
• Wide operating voltage range VM(AC)RMS 130V to 680V
• No derating up to 85ºC ambient
• The C-III Series is supplied in 10mm, 14mm and 20mm disc versions with various lead options
V680LA100CP产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    V680LA100CP
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    EPCOS
  • 产品
    MLV 电压额定值
  • DC
    22 V 电压额定值
  • AC
    17 V
  • 钳位电压
    50 V
  • 峰值浪涌电流
    30 A
  • 浪涌能量额定值
    75 mJ
  • 电容
    74.2 pF