位置:ZWS50AF-12 > ZWS50AF-12详情
ZWS50AF-12中文资料
厂家型号
ZWS50AF-12
文件大小
1994.89Kbytes
页面数量
19
功能描述
Single output 50W ~ 150W
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
LAMBDA
ZWS50AF-12数据手册规格书PDF详情
Features
● CE marking (Low Voltage Directive)
● Active Filter contained, PFHC type
● Applicable to peak output wattage 120 (12V, 15V, 24V output)
● Low leakage current 0.5mA max
● Equipped with Remote ON/OFF control (with-cover type excluded) and output variable voltage
● 2 year warranty
ZWS50AF-12产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ZWS50AF-12
  • 制造商
    LAMBDA
  • 制造商全称
    DENSEI-LAMBDA
  • 功能描述
    Single output 50W ~ 150W