位置:ZWS150PF-36 > ZWS150PF-36详情
ZWS150PF-36中文资料
厂家型号
ZWS150PF-36
文件大小
2003.33Kbytes
页面数量
19
功能描述
Single output 50W ~ 150W
线性和开关式电源 36V@4.2A
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
LAMBDA
ZWS150PF-36数据手册规格书PDF详情
Features
● CE marking (Low Voltage Directive)
● Active Filter contained, PFHC type
● Applicable to peak output wattage 120 (12V, 15V, 24V output)
● Low leakage current 0.5mA max
● Equipped with Remote ON/OFF control (with-cover type excluded) and output variable voltage
● 2 year warranty
ZWS150PF-36产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ZWS150PF-36
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    TDK-Lambda
  • 产品
    Switching Supplies
  • 开放式框架/封闭式
    Enclosed
  • 输出功率额定值
    800 W
  • 输入电压
    85 VAC to 265 VAC
  • 输出端数量
    1 输出电压(通道
  • 1)
    20 V 输出电流(通道
    40 A