位置:JWT100-5FF > JWT100-5FF详情
JWT100-5FF中文资料
厂家型号
JWT100-5FF
文件大小
425.71Kbytes
页面数量
3
功能描述
Triple output 75 ~ 100W
线性和开关式电源 5V 15V 13A
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
LAMBDA
JWT100-5FF数据手册规格书PDF详情
Features
• CE marking
Meet to Low Voltage Directive: Approved by EN60950
• Machinery Directive (Approved by VDE0160)
• Power Factor & Harmonic Correction (Built to meet EN61000-3-2)
• Universal Input (85 ~ 265VAC)
• EMI (Built to meet EN55011-B,EN55022-B,VCCI-B,FCC-B)
• Remote ON/OFF control (Optional model)
JWT100-5FF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    JWT100-5FF
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    TDK-Lambda
  • 产品
    Switching Supplies
  • 开放式框架/封闭式
    Enclosed
  • 输出功率额定值
    800 W
  • 输入电压
    85 VAC to 265 VAC
  • 输出端数量
    1 输出电压(通道
  • 1)
    20 V 输出电流(通道
    40 A