位置:JWS70P-24 > JWS70P-24详情
JWS70P-24中文资料
厂家型号
JWS70P-24
文件大小
293.31Kbytes
页面数量
2
功能描述
Peak current/Single output 70 ~ 480W
Power Supply;AC-DC;24V@3A;85-265V In;Open Frame;Panel Mount;PFC;JWS Series
LAMBDA
JWS70P-24数据手册规格书PDF详情
Features
marking (Low Voltage Directive)
Applicable to peak output current, compact package
Universal Input (85 ~ 265VAC)
Power Factor & Harmonic Correction (Conform to EN61000-3-2)
EMI (Built to meet EN55011-A, EN55022-A, VCCI-A, FCC-A)
JWS70P-24产品属性
  • 型号
    JWS70P-24
  • 功能描述
  • 功能描述
    AC-DC CONV, ENCLOSED, 1 O/P, 72W, 3A, 24V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    85V to 265V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    24V; Output Current
  • Max
    3A; Output Power
  • Max
    72W;