位置:EWS100-12 > EWS100-12详情
EWS100-12中文资料
厂家型号
EWS100-12
文件大小
370.42Kbytes
页面数量
4
功能描述
Single output 15W ~ 1500W
100W AC To DC Switching Power Supply - 100V/200V in - 12V 8.4A out
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
LAMBDA
EWS100-12数据手册规格书PDF详情
Features
● marking (Low Voltage Directive)
● 74 models, 15 ~ 1500W
● Wide input voltage range
EWS15, 25, 50: 85 ~ 265VAC universal input
EWS100, 150, 300, 600: 100/200VAC auto-selectable
EWS1500: 100/200VAC user-selectable
● Wide output voltage range: 520 (EWS300, 600, 1500)
● Output voltage programmable (EWS1500): 0V to nominal output voltage by external control
● 3 year warranty
EWS100-12产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EWS100-12
  • 制造商
    TDK-Lambda Corporation
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 22:50:00
供应商 型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
LAMBDA
23+
模块
20000
全新原装假一赔十
23+
ACDCOUT1
595
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!