位置:首页 > IC中文资料第2325页 > LY510ALHTR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LY510ALHTR
MEMS motion sensor: high performance 짹100 째/s analog yaw-rate gyroscope
STMICROELECTRONICS
意法半导体
LY510ALHTR
STMICROELECTRONICS Analog ICs
文件:165.8 Kbytes Page:1 Pages
STMICROELECTRONICS
意法半导体
LY510ALHTR
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • Large power dissipation: PD = 1 W • Zener voltage VZ: 4.7 V to 51 V • Zener voltage allowable deviation: 10 • Auto mounting possible
PANASONIC
松下
POWER RECTIFIERS(5.0A,500-1000V)
Surface Mount Ultrafast Power Rectifiers ULTRA FAST POWER RECTIFIERS 5.0 AMPERES 500 -- 1000 VOLTS
MOSPEC
统懋
SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER(VOLTAGE- 20 to 100 Volts CURRENT- 5.0 Amperes)
PANJIT
強茂
ULTRA FAST RECTIFIERS 5.0 AMPERES 500-1000 VOLTS
MOSPEC
统懋
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(5.0A,70-100V)
Surface Mount Schkttky Barrier Rectifiers SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 5.0 AMPERES 70 - 100 VOLTS
LY510ALHTR产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LY510ALHTR
  • 功能描述
    螺旋仪 MEMS 100/400 2.7V to 3.6V PS
  • RoHS
  • 制造商
    Murata
  • 传感轴
    Triple
  • 输出类型
    Digital
  • 电源电压-最大
    3.6 V
  • 电源电压-最小
    3 V
  • 电源电流
    5 mA
更新时间:2026-5-13 23:01:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
N/A
11580
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
25+
N/A
样件支持,可原厂排单订货!
ST
24+
QFN
全新原厂原装,进口正品现货,正规渠道可含税!!
ST/意法
QFN16
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力
LIGITEK
20+
LED
LGA
只做原装正品现货或订货假一赔十!
SST
原厂封装
原装进口公司现货假一赔百
23+
正纳10年以上分销经验原装进口正品做服务做口碑有支持
18+
QFN
保证进口原装可开17%增值税发票