位置:首页 > IC中文资料第4784页 > LPR510AL
LPR510AL价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LPR510AL
MEMS motion sensor: dual axis pitch and roll 짹100째/s analog gyroscope
STMICROELECTRONICS
意法半导体
LPR510AL
STMICROELECTRONICS Analog ICs
文件:165.8 Kbytes Page:1 Pages
STMICROELECTRONICS
意法半导体
LPR510AL
STMICROELECTRONICS Analog ICs
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • Large power dissipation: PD = 1 W • Zener voltage VZ: 4.7 V to 51 V • Zener voltage allowable deviation: 10 • Auto mounting possible
PANASONIC
松下
POWER RECTIFIERS(5.0A,500-1000V)
Surface Mount Ultrafast Power Rectifiers ULTRA FAST POWER RECTIFIERS 5.0 AMPERES 500 -- 1000 VOLTS
MOSPEC
统懋
SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER(VOLTAGE- 20 to 100 Volts CURRENT- 5.0 Amperes)
PANJIT
強茂
ULTRA FAST RECTIFIERS 5.0 AMPERES 500-1000 VOLTS
MOSPEC
统懋
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(5.0A,70-100V)
Surface Mount Schkttky Barrier Rectifiers SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 5.0 AMPERES 70 - 100 VOLTS
LPR510AL产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LPR510AL
  • 功能描述
    螺旋仪 Dual 2.5 mV deg/s LGA-16
  • RoHS
  • 制造商
    Murata
  • 传感轴
    Triple
  • 输出类型
    Digital
  • 电源电压-最大
    3.6 V
  • 电源电压-最小
    3 V
  • 电源电流
    5 mA